Реєстрація СПД

Реєстрація СПД ( фізична особа-підприємець ) набагато простіше і швидше, ніж створення юридичної особи. Відповідно і ціна даної процедури відносно низька. Це найзручніша форма ведення бізнесу для тих, хто володіє невеликим фінансовим капіталом і тільки береться за комерційну діяльність.

Приватний підприємець вигідний і з податкової точки зору. Не доведеться сплачувати податок на прибуток у розмірі 19%, а також деякі інші податки і збори, платниками яких є юридичні особи. В більшості випадків підприємцям можна рекомендувати саме єдиний податок, величина якого визначається залежно від міста діяльності. Гранична ставка - 200 грн. в місяць, не залежно від отриманого прибутку ( хоча при цьому присутні обмеження по річному фінансовому обороту ). Звітність у ФОП максимально спрощена і надається до податкових органів один раз на рік, що теж досить зручно, так як для ведення податкової звітності не потрібно наймати бухгалтера. Відштовхуючись з вищезгаданого, випливає також вірогідність застосування СПД ( ФОП ) в зв'язці з юрособою для оптимізації оподаткування.

Реєстрація СПД ( фізична особа-підприємець ) передбачає можливість наявності у підприємця для ведення бізнесу круглої печатки. Вести свою економічну діяльність з печаткою або без вирішує сам підприємець.

Досить важливим моментом є те, що і безпосередньо сама реєстрація СПД ( фізична особа-підприємець ) і подальша подача звітності виконується в інстанціях по місцю проживання фізичної особи, зазначеного в його документах, тобто по місцю його реєстрації. Тому, якщо Ви зареєстровані, наприклад, в Сумській області, але хочете вести бізнес в Києві, то якнайкращим варіантом для Вас буде не реєстрація СПД, а відкриття Приватного підприємства. Більш докладно про це ви завжди можете дізнатися у наших фахівців.

Якщо Вас цікавить реєстрація СПД (фізична особа-підприємець) в Києві і Київській області, фахівці юридичного об'єднання "Ваш Юрист" нададуть Вам по даній процедурі будь-яку консультаційну та практичну підтримку.

У наші обов'язки входить:
- Реєстрація СПД ( фізична особа-підприємець ) у відділі підприємництва державної адміністрації і отримання Свідоцтва;
- Реєстрація СПД ( фізична особа-підприємець ) в податковій інспекції;
- Реєстрація СПД ( фізична особа-підприємець ) в пенсійному фонді
- Отримання дозволу, атакож виготовлення печатки ( у разі потреби ).

Для реєстрації СПД Ваша особиста присутність обов'язкова тільки на першій нашій з Вами зустрічі.